Przychodnia BatiMed realizuje grant z Ministerstwa Zdrowia przyznany w ramach projektu „Dostępność Plus”. Jego głównym zadaniem jest trwająca rozbudowa budynku o zewnętrzną platformę pionową dla osób niepełnosprawnych.

Od dnia 15 listopada 2021 do odwołania nie będzie dostępny wjazd na drugie piętro Przychodni – z uwagi na konieczność wybicia otworów przystankowych na potrzeby nowej platformy zdemontowana została platforma przyschodowa. Nadal funkcjonuje stara winda, dostępna od poziomu parteru do pierwszego piętra. Uruchomienie nowej windy planowane jest jak najszybciej, w pierwszym kwartale 2022 roku. O powstałych ograniczeniach poinformowany został POW NFZ.

Uprzejmie prosimy wszystkich pacjentów, którzy mają zaplanowaną lub planują umówienie wizyty w poradniach mieszczących się na drugim piętrze Przychodni (ginekologiczna, kardiologiczna, neurologiczna, otolaryngologiczna, pulmonologiczna, dermatologiczna, gabinet USG, echo serca dzieci) a nie mogą dostać się na drugie piętro Przychodni bez pomocy platform przyschodowych o wcześniejszy kontakt z rejestracją Przychodni lub wiadomość mailową na adres erecepta@baltimed.pl

 

Za utrudnienia przepraszamy.