UWAGA !!! WAŻNA INFORMACJA DLA PACJENTÓW ZADEKLAROWANYCH W PRZYCHODNI BALTIMED !!!

Realizując zalecenia Głównego Inspektora Sanitarnego, w związku z zagrożeniem epidemią koronawirusa, od 16.03. br. każda porada u lekarza podstawowej opieki zdrowotnej  odbędzie się w pierwszej kolejności w formie PORADY TELEFONICZNEJ.

Ewentualna wizyta osobiście będzie możliwa dopiero po stwierdzeniu takiej konieczności przez lekarza w trakcie porady telefonicznej.

 

Jednocześnie zawieszona jest rejestracja na terenie Przychodni. Rejestracja na porady telefoniczne możliwa jest  drogą telefoniczną lub internetową.

 

Pacjenci z objawami infekcji dróg oddechowych bezwzględnie nie mogą pojawiać się z własnej inicjatywy w Przychodni z powodu ryzyka zarażenia innych osób.

 

Skierowania  do laboratorium  i na zabiegi wystawione przed 16.03. br.  nie będą realizowane bez weryfikacji przez lekarza na poradzie telefonicznej.

 

W celu wypisania e-recept na leki przyjmowane przewlekle należy złożyć wniosek   telefonicznie lub mailowo na adres erecepta@baltimed.nazwa.pl

Zawieszamy do odwołania:

  • bilanse zdrowia i szczepienia dzieci i młodzieży
  • płatne badania  i zabiegi

Apelujemy do wszystkich zdrowych i chorych o przestrzeganie zasad higieny: mycia rąk, unikania dotykania twarzy, zachowania odległości co najmniej 2 metrów od  osoby z infekcją.

W przypadku objawów infekcji konieczna jest izolacja w domu oraz m.in. zasłanianie ust  przy kichaniu i kaszlu przez stosowanie jednorazowych maseczek lub chusteczek higienicznych.

Bardziej szczegółowe informacje są dostępne m.in. na stronach www.gis.gov.pl oraz www.baltimed.pl

https://dziennikbaltycki.pl/kontakt-z-lekarzem-poz-tylko-na-telefon-podejmuje-drastyczne-ale-konieczne-decyzje-mowi-dr-andrzej-zapasnik-z-przychodni/ar/c14-14852637

Jeśli nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie - napisz do nas.